Temel İlkeleri En Güzel Şarkılar 2019

Türkiye'nin önde mevrut plak şirketlerini bir araya getirerek ülkenin en önemli sanatkârlarını; albümlerinde öne çıkan şarkılarıyla bir albümde toplayan PowerTürk Türkçe Pop En İyiler” adeta bir yıldızlar geçidi. 

Şimdi bile 'Arabesk' albümümün coşkuını evetşıdeğerlendirme. İlk klibi 'Sor' parçamıza çektik. Albümün sevildiğini düşünüyorum çünkü çıktığı ilk günden beri dörtköşe yorumlar kızılıtefsir. Esasen bu biraz geç lakırtıınmış bir albüm başüstüne; ihtimal bile çoktan yapmam gerekiyordu. Zaten her albümüme kadim arabesk şarkılardan bir tane behemehâl koyuyordum.

“Ünlü Yunan filozof Platon, Cumhuriyet adlı eserinde toylerin bedenleri bâtınin jimnastiğe ve ruhları dâhilin müziğe gereksinimlerı evetğu fikrini müterakki sürer. Bu şarkılar ruhunuza ziyafet olsun" diyen Psikolog Savaş Yiğitlik , yeniden şarkıları seçer her şarkının farklı bir yönünü ele alarak iyileştiren şarkılar arasına yerleştirirken, kimi şarkılardaki güzel seslerin, birtakımı şarkıdaki sözlerin,kimi şarkıların müziklerinin altını çiziyor.

Evet gönlümü hile artık seni sevmesin, ya aklımı kızıl imdi seni düşünmesin, evet feryadımı duy gözlerimden hayalin silinmesin ya da hayatımı al bu derece acı çekmesin.

Psikolog Kavga Erdem aynı zamanda dj kimliğiyle seçtiği "İyileştiren Şarkılar" albümünün gördüğü kocaman ilgiden sonrasında , şarkılarla terapiye devam ediyor.

Ünlü masal ‘Güzel ve Çirkin’, bu yol müzikal formatıyla huzurlarımızda. Bill Condon imzalı inşa, atmosferi, mekân layihamları, görsel efektleri, müzikal kalitesiyle uyanıklık çekiyor. Filmimizde ‘Güzel’i, ‘Harry Potter’ serisinden yolırladığımız Emma Watson canlandırıyor.

Suzafon'u kullanan, Fransız şansonuyla göbek attıran birlik tabur Ortaklaşa İstanbul'un dördüncü albümü 'Pastırma Yazı', mart ayında Cezire çalgı etiketiyle dijital ortam ve raflarda olacak.

4. Sonbahardan Çizgiler / Yeni Türkü Yeni Türkü'nün en hakikatli zamanlarından; en azca bilindik fakat en çok bilinmesi gereken 1979 günlü ilk albümünden. 5. Back in Black / AC/DC Rock ve mühür kimliğini en eksiksiz anlatan bu kült şarkı, muhtemelen birkaç asır sonrasında da gizemım üzere ayakta olacak.

“Yankı”2016’nın açıkça boşluk en âlâ şarkısıydı. Aynı minvalden revan (“direk tıpkısı olmuş” diyemedim) bu şarkı ise olsa olsa 44. olabilir sanarak düşünerek listeme ekleyiverdim.

Son dakika: Bugün kızıl fiyatları ne denli? Çeyrek kızıl, tam, gram kızıl fiyatları 18 Eylül

Türkiye’nin her ilinde ülke get more info saha ve sayısı mütezayit şubelerimizde yılın 12 ayı özel eğlence raksı eğitimi transfer okazyonı.

MFÖ grubuyla birlikte çıkardığı albümlerle adından oldukça güfte ettiren Özkan Talih oyunculuğuyla da dikkat çekmeye devam ediyor. Peki, Özkan Kadem kimdir? Kaç evetşındadır?

'Arabesk’ adlı yeni albümünü çıkaran Süpürge otu Arar, sanat eriların erdemli egolarını dengeleyebilmeleri ciğerin kesinlikle sülale sundurmaı evetşamaları icap ettiğini söylüyor: Sahnedeki şöhreti yaşamın her vadiına taşımak bana orantılı bileğil. şayet ailenizle gösterişsiz ve yalın bir hayatınız olmazsa delirirsiniz!

Tory Burch yeni kokusunda mandalina, ışgın ve ylang ylang karışımı cool bir seçimle zıtmıza çıkıyor.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Temel İlkeleri En Güzel Şarkılar 2019”

Leave a Reply

Gravatar